Ονοματεπώνυμο Ίδρυμα Εργαστήριο
Βεργίνης Παναγιώτης Ιατρική Π.Κ Βιοχημείας
Βιδάκη Μαρίνα Ιατρική Π.Κ Μοριακής & Κυτταρικής Νευροεπιστήμης
Γραβάνης Αχιλλέας Ιατρική Π.Κ Φαρμακολογίας
Ηλιόπουλος Ιωάννης Ιατρική Π.Κ Βιοπληροφορικής
Θεοδωρόπουλος Παναγιώτης Ιατρική Π.Κ Βιοχημείας
Καραγωγέως Δόμνα Ιατρική Π.Κ Νευροεπιστημών
Καρδάσης Δημήτριος Ιατρική Π.Κ Βιοχημείας
Μαυροθαλασσίτης Γεώργιος Ιατρική Π.Κ Ιατρικής Χημείας
Μπερτσιάς Γεώργιος Ιατρική Π.Κ Ρευματολογίας, Αυτοανοσίας & Φλεγμονής
Ποντίκογλου Χαράλαμπος Ιατρική Π.Κ Αιματολογίας
Ταβερναράκης Νεκτάριος Ιατρική Π.Κ Νευρογενετικής & Γήρανσης
Τσατσάνης Χρήστος Ιατρική Π.Κ Κλινικής Χημείας
Φρουδαράκης Εμμανουήλ Ιατρική Π.Κ Νευροφυσιολογίας
Χαμηλός Γεώργιος Ιατρική Π.Κ Κλινικής Μικροβιολογίας - Μικροβιακής Παθογένεσης - Ανοσολογίας Μυκήτων
Χαραλαμπόπουλος Ιωάννης Ιατρική Π.Κ Φαρμακολογίας
Αθανασάκη Ειρήνη Βιολογία Π.Κ Ανοσοβιολογίας
Γαρίνης Γεώργιος Βιολογία Π.Κ Γενετικής Αστάθειας & Φυσιολογίας Θηλαστικών
Γκιζελή Ηλέκτρα Βιολογία Π.Κ Τεχνολογίας Βιοαισθητήρων
Δελιδάκης Χρήστος Βιολογία Π.Κ Αναπτυξιακής Γενετικής
Ζάχος Γεώργιος Βιολογία Π.Κ Κυτταρικού κύκλου & Διαίρεσης
Καλαντίδης Κρίτων Βιολογία Π.Κ Μοριακής Βιολογίας Φυτών 1
Κοκκινίδης Μιχαήλ Βιολογία Π.Κ Κρυσταλλογραφίας
Λαδουκάκης Εμμανουήλ Βιολογία Π.Κ Πληθυσμιακής Γενετικής & Εξέλιξης
Μόσχου Παναγιώτης Βιολογία Π.Κ Μοριακής Φυσιολογίας & Βιοτεχνολογίας Φυτών
Μπαζοπούλου Δάφνη Βιολογία Π.Κ Βιολογίας Στρες & Γήρανσης
Παπαδόπουλος Δημήτριος Βιολογία Π.Κ Βιοφυσικής και Αναπτυξιακής Βιολογίας
Παπαματθαιάκης Ιωσήφ Βιολογία Π.Κ Χρωματίνης & Έκφρασης Γονιδίων
Σαρρής Παναγιώτης Βιολογία Π.Κ Βιοτεχνολογίας Φυτών & Μικροβιολογίας
Σιδηροπούλου Κυριακή Βιολογία Π.Κ Νευροφυσιολογίας & Συμπεριφοράς
Σπηλιανάκης Χαράλαμπος Βιολογία Π.Κ Γονιδιακής Ρύθμισης στο ανοσοποιητικό σύστημα
Τζαμαρίας Δημήτριος Βιολογία Π.Κ Βιοχημείας
Ερευνητές    
Γκουρίδης Γεώργιος ΙΜΒΒ-ΙΤΕ Δυναμικής Δομικής Βιολογίας
Κρετσόβαλη Ανδρονίκη ΙΜΒΒ-ΙΤΕ Γονιδιακής Ρύθμισης σε εμβρυϊκά βλαστοκύτταρα
Lavigne Matthieu ΙΜΒΒ-ΙΤΕ Μηχανισμοί Γονιδιακού Ελέγχου
Ντίνη Ευγενία ΙΜΒΒ-ΙΤΕ RNA & Γονιδιακής Ρύθμισης
Παυλίδης Παύλος ΙΠ-ΙΤΕ Υπολογιστικής Βιο-Ιατρικής
Παυλόπουλος Αναστάσιος ΙΜΒΒ-ΙΤΕ Ανάπτυξης και  Μορφογένεσης
Πιττής Αντώνιος Αλέξανδρος ΙΜΒΒ-ΙΤΕ Συγκριτικής Γονιδιωματικής
Ποϊράζη Παναγιώτα ΙΜΒΒ-ΙΤΕ Υπολογιστικών Νευροεπιστημών
Ταλιανίδης Ιωάννης ΙΜΒΒ-ΙΤΕ Επιγενετικής-Επιγονιδιωματικής
Senior Staff Scientists    
Μοναστηριώτη Μαρία ΙΜΒΒ-ΙΤΕ Μοριακής Νευροβιολογίας
Συνεργαζόμενοι με ΙΜΒΒ    
Βόντας Ιωάννης Γεωπονικό Π.Αθηνών Μοριακής Εντομολογίας

 

                  

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com